-
Telefon:
Piec żeliwny PROMETEUS S11 ECO
3 487,00 zł
- Piec żeliwny PROMETEUS S11 spełnia wszystkie kryteria zgodne z normami Ekoprojektu.
- Ekskluzywna seria PREMIUM, łączączy elegancki wygląd z zaawansowaną technologią grzewczą.
- Urządzenie grzewcze zaprojektowane z myślą o wysokiej efektywności energetycznej oraz funkcjonalności.
Dostępność:
wysyłka:
koszt dostawy:
w sprZedaży
1 dzień - 4 tygodnie
od 150 pln
Brak w magazynie
Piec żeliwny PROMETEUS S11 ECO – kompaktowy, wydajny i solidny wybór
Piec żeliwny PROMETEUS S11 ECO to wolnostojący model z prestiżowej serii KAWMET PREMIUM, zaprojektowany z myślą o wysokiej efektywności spalania oraz eleganckim wyglądzie. Urządzenie wykonane z żeliwa wermikularnego charakteryzuje się wyjątkową trwałością i szybkim oddawaniem ciepła. Dzięki mocy ponad 8 kW skutecznie ogrzewa przestrzenie do 85 m². Wbudowany system czystej szyby (kurtyna powietrzna), deflektor z żeliwa oraz podwójne ścianki boczne i tylne to tylko część zaawansowanych rozwiązań, które zwiększają komfort użytkowania oraz sprawność piecyka.


Ekologiczna wydajność Pieca żeliwnego PROMETEUS S11 ECO zgodna z EkoProjekt
Koza wolnostojąca PROMETEUS S11 ECO to piec żeliwny, który spełnia surowe normy Ekoprojektu, gwarantując niską emisję zanieczyszczeń oraz mniejsze zużycie paliwa. Zastosowanie podwójnej komory spalania oraz dopalania spalin przekłada się na optymalną wydajność i oszczędność drewna – nawet o 35% mniej paliwa w porównaniu z tradycyjnymi piecami. Piec wolnostojący wyposażono w dużą szufladę popielnika, żaroodporne szkło Robax (do 800°C), zimną klamkę i możliwość odprowadzenia spalin rurami fi 130 mm. Piec żeliwny PROMETEUS S11 ECO to połączenie niezawodności, nowoczesnej technologii i proekologicznego podejścia do ogrzewania.

Karta techniczna / rysunek techniczny
Karta produktu
Deklaracja EkoDesign
Eko Tabela
Deklaracja właściwości użytkowych
Instrukcja
Gwarancja
| KAWMET Premium PROMETEUS S11 ECO | PARAMETRY |
|---|---|
| Moc | 8,5 kW |
| Sprawność cieplna | 76 % |
| Zdolność grzewcza | 85m² / 213m³ |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnia temperatura spalin | - |
| Opał | zalecane sezonowane drewno liściaste o wilgotności ≤20% |
| Waga | 90 kg |
| Szerokość | 566 mm |
| Wysokość | 599 (670) mm |
| Głębokość | 433 mm |
| Wymiary szyb- L / H / W | 425 / 256 / 4 mm |
| Średnica przewodu dymowego | 130 (125/139) mm |
| Max długość polan | 40 cm |
| Popielnik | tak |
| Szyber | |
| Deflektor | stalowy |
| Dolot powietrza | |
| Drzwi | prawe |
| Podłączenie | góra / tył |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Współczynnik efektywności energetycznej (EEI) | 100 % |
| Emisja produktów spalania (CO przy 13 % O2) | 0,09 % |
| Zgodność ze standardami EKOPROJEKTU | TAK |

Producent: Odlewnia KAW-MET Marek Kawiński Sp. z o.o
Zadąbrowie 311
37-716 Orły, Polska
info@kawmet.pl
Szybka dostawa
Ekspresowy i bezpieczny transport naszych produktów na terenie całej Polski
Bezpieczne płatności online
Twoje dane są bezpieczne - posiadamy certyfikat bezpieczeństwa
Profesjonalna konsultacja
Nasi eksperci pomogą dobrać odpowiedni kominek lub piec do Twojego domu.
Szybki czas realizacji
Zamawiasz – my od razu działamy!






















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.