-
Telefon:
Piec żeliwny ATHENA S12 ECO
6 211,00 zł
- Piec żeliwny ATHENA S12 spełnia wszystkie kryteria zgodne z normami Ekoprojektu.
- Ekskluzywna seria PREMIUM, łączączy elegancki wygląd z zaawansowaną technologią grzewczą.
- Urządzenie grzewcze zaprojektowane z myślą o wysokiej efektywności energetycznej oraz funkcjonalności.
Dostępność:
wysyłka:
koszt dostawy:
w sprZedaży
1 dzień - 4 tygodnie
od 150 pln
Brak w magazynie
Piec żeliwny ATHENA S12 ECO – wydajność, komfort i nowoczesne rozwiązania
Piec żeliwny ATHENA S12 ECO z serii KAWMET PREMIUM to zaawansowane urządzenie grzewcze na drewno, które łączy solidną konstrukcję z wysoką efektywnością cieplną. Wykonany z trwałego żeliwa wermikularnego piecyk o mocy ponad 11 kW skutecznie ogrzewa powierzchnię do 120 m². Model ATHENA S12 ECO wyróżnia się dodatkowymi bocznymi drzwiczkami, które ułatwiają dokładanie drewna, oraz szeroką szufladą popielnika dla wygody użytkowania. Zintegrowany dolot powietrza z zewnątrz oraz system czystej szyby zapewniają komfort, czystość i efektywne spalanie przez długi czas.


Ekologiczna technologia Pieca żeliwnego ATHENA S12 ECO zgodna z normami EkoProjekt
Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, piec żeliwny ATHENA S12 ECO nie tylko spełnia normy EkoProjektu, ale również pozwala zmniejszyć zużycie drewna nawet o 35%. Wbudowany deflektor, system dopalania spalin oraz regulowany dopływ powietrza zapewniają maksymalne wykorzystanie energii. Piecyk został wyposażony w żaroodporne szkło Robax (do 800°C), zdejmowalną zimną klamkę i opcję montażu rury spalinowej z tyłu lub od góry (fi 150 mm). ATHENA S12 ECO to doskonały wybór dla tych, którzy szukają niezawodnego, ekologicznego i nowoczesnego źródła ciepła do swojego domu.

Karta techniczna / rysunek techniczny
Karta produktu
Deklaracja EkoDesign
Eko Tabela
Deklaracja właściwości użytkowych
Instrukcja
Gwarancja
| KAWMET Premium ATHENA S12 ECO | PARAMETRY |
|---|---|
| Moc | 12,3 kW |
| Sprawność cieplna | 77 % |
| Zdolność grzewcza | 130m² / 325m³ |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnia temperatura spalin | - |
| Opał | zalecane sezonowane drewno liściaste o wilgotności ≤20% |
| Waga | 180 kg |
| Szerokość | 735 mm |
| Wysokość | 804(820) mm |
| Głębokość | 608 mm |
| Wymiary szyb- L / H / W | 540 / 333 / 4 mm |
| Średnica przewodu dymowego | 150 (153) mm |
| Max długość polan | 50 cm |
| Popielnik | tak |
| Szyber | tak |
| Deflektor | stalowy |
| Dolot powietrza | Doprowadzenie powietrza z zewnątrz |
| Drzwi | prawe |
| Podłączenie | góra / tył |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Współczynnik efektywności energetycznej (EEI) | 102 % |
| Emisja produktów spalania (CO przy 13 % O2) | 0,04 % |
| Zgodność ze standardami EKOPROJEKTU | TAK |

Producent: Odlewnia KAW-MET Marek Kawiński Sp. z o.o
Zadąbrowie 311
37-716 Orły, Polska
info@kawmet.pl
Szybka dostawa
Ekspresowy i bezpieczny transport naszych produktów na terenie całej Polski
Bezpieczne płatności online
Twoje dane są bezpieczne - posiadamy certyfikat bezpieczeństwa
Profesjonalna konsultacja
Nasi eksperci pomogą dobrać odpowiedni kominek lub piec do Twojego domu.
Szybki czas realizacji
Zamawiasz – my od razu działamy!






















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.