-
Telefon:
Piec żeliwny ARES S7 ECO
5 012,00 zł
- Piec żeliwny ARES S7 ECO spełnia wszystkie kryteria zgodne z normami Ekoprojektu.
- Ekskluzywna seria PREMIUM, łączączy elegancki wygląd z zaawansowaną technologią grzewczą.
- Urządzenie grzewcze zaprojektowane z myślą o wysokiej efektywności energetycznej oraz funkcjonalności.
Dostępność:
wysyłka:
koszt dostawy:
w sprZedaży
1 dzień - 4 tygodnie
od 150 pln
Brak w magazynie
Piec żeliwny ARES S7 ECO – nowoczesne źródło ciepła o wysokiej wydajności
PiePiec żeliwny ARES S7 ECO to propozycja z prestiżowej serii PREMIUM, łącząca solidność wykonania z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Urządzenie produkowane w Polsce, z trwałego żeliwa wermikularnego, oferuje imponującą moc 11,3 kW, dzięki czemu z łatwością ogrzeje do 110 m² powierzchni. Ten wolnostojący piecyk został wyposażony w system czystej szyby (kurtyna powietrzna), żaroodporne szkło Robax wytrzymujące do 800°C oraz deflektor, który zwiększa efektywność spalania. Konstrukcja z podwójnymi ściankami bocznymi i tylnymi zapewnia doskonałą izolację cieplną, a możliwość podłączenia rury spalinowej od góry lub z tyłu (fi 130 mm) umożliwia elastyczny montaż.


ARES S7 ECO – ekologiczne ogrzewanie w zgodzie z EkoProjekt
Koza wolnostojąca ARES S7 ECO jest zgodny z unijnymi normami Ekoprojektu, co czyni go rozwiązaniem przyjaznym środowisku i ekonomicznym. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości żeliwa piec wykazuje aż o 30% lepszą przewodność cieplną w porównaniu do standardowych modeli, co pozwala szybciej ogrzać pomieszczenia i jednocześnie zredukować zużycie drewna. Innowacyjny system dopalania spalin, regulacja dopływu powietrza z zewnątrz oraz popielnik umożliwiający czyszczenie bez przerywania palenia sprawiają, że piec wolnostojący ARES S7 ECO jest nie tylko efektywny, ale też niezwykle funkcjonalny i wygodny w codziennym użytkowaniu.

Karta techniczna / rysunek techniczny
Karta produktu
Deklaracja EkoDesign
Eko Tabela
Deklaracja właściwości użytkowych
Instrukcja
Gwarancja
| KAWMET Premium ARES S7 ECO | PARAMETRY |
|---|---|
| Moc | 11,3 kW |
| Sprawność cieplna | 77 % |
| Zdolność grzewcza | 120m² / 300m³ |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnia temperatura spalin | - |
| Opał | zalecane sezonowane drewno liściaste o wilgotności ≤20% |
| Waga | 140 kg |
| Szerokość | 681 mm |
| Wysokość | 712 (740) mm |
| Głębokość | 572 mm |
| Wymiary szyb- L / H / W | 2x 220 / 280 / 4mm |
| Średnica przewodu dymowego | 130 (125/139) mm |
| Max długość polan | 50 cm |
| Popielnik | tak |
| Szyber | tak |
| Deflektor | stalowy |
| Dolot powietrza | doprowadzenie powietrza z zewnątrz |
| Drzwi | prawe |
| Podłączenie | góra / tył |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Współczynnik efektywności energetycznej (EEI) | 102 % |
| Emisja produktów spalania (CO przy 13 % O2) | 0,04 % |
| Zgodność ze standardami EKOPROJEKTU | TAK |


Producent: Odlewnia KAW-MET Marek Kawiński Sp. z o.o
Zadąbrowie 311
37-716 Orły, Polska
info@kawmet.pl
Szybka dostawa
Ekspresowy i bezpieczny transport naszych produktów na terenie całej Polski
Bezpieczne płatności online
Twoje dane są bezpieczne - posiadamy certyfikat bezpieczeństwa
Profesjonalna konsultacja
Nasi eksperci pomogą dobrać odpowiedni kominek lub piec do Twojego domu.
Szybki czas realizacji
Zamawiasz – my od razu działamy!






















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.